ماهین نیوز اصلی

این پایگاه خبری تحلیلی ماهین نیوز اصلی می باشد و الباقی قدیمی است

ماهین نیوز اصلی

این پایگاه خبری تحلیلی ماهین نیوز اصلی می باشد و الباقی قدیمی است

۱۵۴۳ مطلب توسط «سید احمد حسینی ماهینی » ثبت شده است

چرا امکانات کم است؟

| يكشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۵۰ ب.ظ | ۰ نظر

هر روز یک هواپیمایی سقوط می کند! یا قطاری از خط خارج می شود، یا پاساژی آتش می گیرد. و مردم دلهره می گیرند که: فردا نوبت کیست. اما باید دانست که این موضوعات، ابعاد زیادی دارد و نباید آن را، فقط در جناح بندی های سیاسی دید! بسیاری از این ها محصول: نحریم های ظالمانه است

"وقتی از حیدرآباد حرف می‌زنیم، اولین چیزی که به خاطر می‌آید عادت نوشیدن چای ایرانی و خوردن بریانی است. این بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره من است."

مرد ۵۰ ساله کفاش در حالی که چای را از فنجان سفید ۹۰ میلی‌لیتری داخل نعلبکی می‌ریزد، می‌گوید: "باید هر روز سه تا فنجان چای بخورم تا بتوانم سر پا باشم."

رستوران رز قرمز، یکی از جاهایی است که چای ایرانی و خوراکی‌های خوشمزه مثل لقمه می‌فروشند. لقمه نوعی سمبوسه است که در طبخ آن از آشپزی ایرانی الهام گرفته شده است.

اقدام بنیامین نتانیاهو "سیرک مسخره"

| يكشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۴۳ ب.ظ | ۰ نظر

محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران، در کنفرانس مونیخ اقدام بنیامین نتانیاهو را "سیرک مسخره" خواند.

پیش از سخنان آقای ظریف، بنیامین نتانیاهو قطعه‌ای در کنفرانس نشان داده و ادعا کرده بود "بخشی از پهپاد ایران" است که اسرائیل هدف قرار داده است.

آقای ظریف گفت که این نمایش "مسخره" ارزش پاسخگویی ندارد و او می‌خواهد به موارد مهم‌تر از جمله بحث امنیت در خلیج فارس بپردازد.

برنامه سخنرانی ها و کارگاه های پنجمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی

 

پنجمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی به همراه مراسم تقدیر پنجمین دوره جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی توسط انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی با همکاری مراکز دانشگاهی، صنعتی و اداری کشور ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار شد.


     پاکسازی مستمر 42 کیلومتر رودخانه و مسیل در شمال تهران 

42 کیلومتر مسیل و رودخانه در شمال تهران با انجام بازدید های روزانه به طور مستمر پاکسازی و لایروبی می شوند.

خبرنگاران واقعی ۵۰ درصد تخفیف می‌گیرند

| يكشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۴۱ ق.ظ | ۰ نظر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما محسن پورسیدآقایی گفت : با توجه به اینکه سال‌های گذشته بی‌نظمی‌های قابل توجهی صورت گرفته است و در برخی موارد افرادی که هیچ ارتباطی با این حرفه شریف خبرنگاری نداشته‌اند آرم طرح ترافیک گرفته‌اند، امسال مشغول تدوین آیین‌نامه‌ای هستیم که روند شفاف‌تری را تجربه کنیم.

راهکاری بر پایان پدرخواندگی سعودی‌ها

| يكشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۴۲ ق.ظ | ۰ نظر

توافق امنیتی جدید در خاورمیانه راهکاری بر پایان پدرخواندگی سعودی‌ها در شورای همکاری خلیج فارس

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس اعتقاد دارد حس قیمومت عربستان بر سایر کشورهای شورای همکاری خلیج فارس سبب از بین رفتن یکپارچگی بین این کشورها شده است.
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷

محصولات جدید دریای عمان

| شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۰۸ ب.ظ | ۰ نظر

راه‌اندازی پایگاه اینترنتی چهارمین کنفرانس بین‌المللی اقیانوس‌شناسی خلیج فارس

در چهارمین همایش بین المللی: اقیانوس شناسی خلیج فارس، عنوان شد که اگر دستگاههای آب شیرین کن نصب شود، نمک های آن را نباید در دریا ریخت. زیرا شوری دریا را تا دوبرابر زیاد می کند! البته مهندس زارع نژاد در مصاحبه با: ماهین نیوز گفت بهترین راه، ایجاد کارخانه نمک دریایی است، تا مردم هم از شر نمک های: شیمیایی نجات پیدا کنند! با این پیشنهاد میتوان گفت: دریای عمان علاوه بر نعمت های: خدا دادی بیشماری که داشته، میتواند دو یا چند محصول جدید نیز، به مردم ایران و جهان تقدیم کند:

نیروهای سامانه مدیریت شهری 137 با هدف تسریع در خدمات رسانی به شهروندان به صورت آماده باش در نواحی ده گانه شهرداری منطقه یک مستقر هستند.